PROJEKTI

Mainās iepakojums, bet nemainās produkts! SIA ''Alojas Starkelsen''

SIA "ALOJA-STARKELSEN" piedalās Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas vadītajā projektā 

"Pārtikas produktu kvalitātes klasteris", 

Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/004;

 līgums ar LIAA no 2012. gada 12. septembra,

nr. L-KAP-12-0010.

SIA ''Alojas Starkelsen''

SIA “ALOJA-STARKELSEN” piedalās projektā “Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai”
 
Lai veicinātu jaunu kompetenču attīstību, SIA “ALOJA-STARKELSEN” piedalās apmācību projektā “Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai”, kuru nodrošina Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūru un ESF. (līguma Nr. L-APA-10-0029)

SIA ''Alojas Starkelsen''

SIA "ALOJA-STARKELSEN" 2014. gadā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, līgums Nr. L-ĀTA-14-2070, ir sekmīgi piedalījusies 2 starptautiskās izstādēs Amsterdamā - "World of Private label" no šā gada 20. līdz 21. maijam un "Natural Ingredients Europe" no šā gada 2. līdz 4. decembrim, prezentējot uzņēmumā ražoto bioloģisko kartupeļu cieti, sausos desertus un citus bezglutēna produktus potenciālajiem sadarbības partneriem Rietumeiropas valstīs un pasaulē. Šobrīd notiek aktīvas pārrunas un uzsākta sadarbība ar izstādēs iegūtajiem partneriem.

 "Aloja-Starkelsen", SIA
SIA ''Alojas Starkelsen''

"ALOJA-STARKELSEN" uzņēmums ir noslēdzis 22.04.2014. līgumu Nr. L-ĀTA-14-2070 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Bioloģiskās kartupeļu cietes, sauso desertu un citu bezglutēna produktu prezentāciju starptautiskajā privāto preču zīmju izstādē "World of Private Label" un starptautiskajā dabisko produktu izstādē "Natural Ingredients Europe" īstenošanu, ko līdzfinansē EIROPAS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS FONDS.

SIA ''Alojas Starkelsen''

Biedrība "Latvijas Loģistikas asociācija" ir noslēgusi 12.01.2011. līgumu Nr. L-APA-10-0026 ar V/A "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" par projekta "Latvijas Loģistikas asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana" īstenošanu, ko līdzfinansē EIROPAS SOCIĀLAIS FONDS. Projekta ietvaros SIA "ALOJA-STARKELSEN” veiks savu darbinieku apmācību.